951like
  350Wasze listy
 50Artykuły
  310Godziny szkoleń

„Pijmy miłość aż do dna, nie zostawiajmy nic na potem”  – nawołuje entuzjastycznie bohater liryczny utworu Księżyc nad Sopotem Agnieszki Osieckiej, przekonując o potrzebie pełnego, intensywnego przeżywania miłości. Taką też wizję miłości wyznaję ja.

Od zawsze interesowała mnie tematyka relacji, związków i małżeństw...poszukiwania drogi do może nie „idealnego” , ale „szczęśliwego” partnerstwa. I to z tą tematyką wiążę ową stronę internetową, a także swoją przyszłą pracę.  Chciałabym pomagać parom i małżeństwom, ale również pojedynczym osobom, które zmagają się z problemami w relacjach i szukają wsparcia oraz inspiracji na tej często trudnej drodze swojego życia. Wierzę, że każdy z nas zasługuje na satysfakcjonujący, zdrowy i radosny związek.

Czy moja obecna relacja jest właśnie taka?

Oczywiście, że nie. Często jesteśmy daleko od bycia wzorową parą. Jednak wciąż pracujemy nad tym, aby być dla siebie kochającymi , wyrozumiałymi i opiekuńczymi partnerami.

Czy jestem więc hipokrytką, chcąc pisać o czymś, co nie zawsze jest doskonałe?

Uważam, że największą byłabym wtedy, gdybym chciała opowiadać Wam o czymś, czego nigdy sama nie doświadczyłam. A w tym przypadku jest zupełnie inaczej. Dlatego wiedza, którą posiadam to nie tylko ta z podręczników do psychologii, ale przede wszystkim ta z autopsji, z życia moich bliskich i przyjaciół.

Czy jednak mogę powiedzieć, że wiem wszystko?

Pewnie nie… ale śmiało mogę stwierdzić, że cały czas się uczę, czytam, uczęszczam w wielu szkoleniach, doświadczam… a na końcu weryfikuję zdobyte informacje ze swoimi osobistymi przekonaniami. I  tym właśnie chciałabym dzielić się z Wami… moją wiedzą i pasją do tego, co uważam za jedną z najważniejszych wartości w swoim życiu… a mianowicie MIŁOŚCIĄ!

Dlatego zapraszam Was do wspólnej podróży po krainie miłości. Z mapą, tzn. zamieszczanymi przeze mnie artykułami (w Strefie Relacji, w Strefie Sypialni i w Strefie Inspiracji), a także z kompasem, który umożliwi wam śmiałe „Pytanie o drogę”).

Zachęcam Was również do korzystania z ciekawych inspiracji książkowych, polecanych stron internetowych, warsztatów i szkoleń – one również mogą okazać się ciekawym i cennym drogowskazem. 

 

PS: Teraz trochę ckliwie…ale w końcu taka jestem. Chciałabym podziękować wszystkim osobom, które wspierały mnie przy tworzeniu tej strony, która jest pierwszą częścią mojego 4-etapowego projektu J.

Szczególne wyrazy podziękowania i miłości dla mojego partnera Emila, który od początku bardzo mnie wspierał w każdej idei, decyzji, w każdej lepszej i gorszej chwili. Który jako pierwszy przeczytał mój artykuł i oblał go ze mną szampanem. Który zawsze przy mnie jest, wciąż we mnie wierzy i pomaga mi urzeczywistniać moje marzenia ! DziękujęŁakociu, Kocham Cię Bardzo !

Chciałabym również podziękować Marcie, mojej przyjaciółce, która podczas każdej naszej rozmowy, pytała mnie o to na jakim etapie tworzenia strony jestem. Która nie szczędziła mi słów wiary, miłości i wsparcia mimo odległości jaka obecnie nas dzieli. To właśnie ona była drugim czytelnikiem mojego pierwszego artykułu. Dziękuję Ci Martka, jesteś wspaniała!

Gorące podziękowania należą się również mojej cudownej mamie, która zawsze wierzy w każdy mój pomysł. Przez całe moje życie jest dla mnie największym i najlepszym oparciem jakie mogłabym sobie tylko wymarzyć. Dziękuję Mamo, jesteś moim sercem!

Dziękuję również wszystkim innym moim przyjaciołom i członkom rodziny, którzy są obecni w moim życiu i zawsze inspirują mnie do działania. Którzy stoją obok, kiedy osiągam sukcesy i kiedy spotykają mnie różne trudności: Kace, Indze, Owsikowi, Adze.K, Moni, Moim Krakowsko-Sanockim Chłopakom, Tacie, Babci, Braciom, Ewelince, Asi i Adze.S J Dziękuję Wam!

 

Poniżej załączam "dowody" zdobytej wiedzy, którą śmiało mogę dzielić się z Wami

zarówno w formie artykułów, konsultacji psychologicznych, poradni online a także inapirujących warsztatów!

 

 

 

 

Masz problem w związku?
Chciałbyś poprawić swoje relacje  z partnerem?
Marzysz o tym, aby ożywić Wasze życie seksualne?
Potrzebujesz profesjonalnej porady psychologicznej?  Inspiracji? Zwykłej rozmowy?
Interesuje Cię pojedyncza konsultacja? A może kilka spotkań online?
*Pierwsza konsultacja 30 min - darmowa
*Kolejne spotkania - według cennika
Nie czekaj! Zapytaj o Drogę!
Napisz do mnie za pomocą poniższego formularza lub na adres: poradniaonline.kontakt@gmail.com
Pozdrawiam ciepło,
Panna Joanna
Ps: Gwarantuje anonimowe konsultacje.
Wysyłając ten formularz, akceptujesz naszą Politykę prywatności.

Joanna Karnas

Jestem psychologiem ze specjalizacją rodzinną.
Trenerem relacji damsko-męskich.
Pasjonatką życia, a przede wszystkim MIŁOŚCI !
Zapraszam Cię w podróż po tej krainie. Być może odnajdziesz drogowskaz idealnie pasujący do Ciebie!