DLA

NIEJ

 

IDŹ

DLA

NIEGO

 

IDŹ

  951like
  350Wasze listy
 50Artykuły
  310Godziny szkoleń

poradnia ONline

Seks

Zwiększ satysfakcję z Waszych relacji intymnych

więcej

Seks

Zdrowe relacje

Zbuduj zdrowe i satysfkacjonujące Was oboje relacje

więcej

Zdrowe relacje

Wspólny Czas

Najlepsze pomysły na wspólnie spędzony czas

Więcej

Wspólny czas

blog fg 1215222 2490343 tr 42 g

 

Siedzę w kawiarni i podsłuchuję…No tak, wiem, że nie wypada…ale siedzę sama, a Panowie stolik ode mnie prowadzą tak ciekawą rozmowę, że aż nie da się nie słuchać…Siedzę, piję malinowe latte i piszę artykuł o tym jak „Być Seksbombą”…ale temat, o którym rozmawiają Panowie skłania mnie do zrobienia sobie przerwy…jak się później okazuje długiej przerwy…i inspiracji do kolejnego niebanalnego artykułu.

Panowie czekają na pociąg, popijają duże kubki mocnej czarnej kawy i rozmawiają o…o tym jak najlepiej podniecić kobietę podczas seksu…”No wiesz chłopie…tak, żeby kwiczała z podniecenia…”. To były pierwsze słowa, które usłyszałam…i, aż filmowo zakrztusiłam się ciastkiem. Nie mniej jednak, temat mnie zaciekawił.

Panowie rozmawiali bardzo intensywnie (w życiu nie spodziewałam się, że faceci mogą tyle rozmawiać na takie tematy…), przerzucając się różnorodnymi pomysłami na to jak doprowadzić kobietę do niesamowitej rozkoszy… ich idee oscylowały między prawdziwymi skrajnościami…od „targania za włosy” do „recytacji miłosnych wierszy”. Panowie nie mieli złych pomysłów, jednak wszystkie one nierozerwalnie łączyły się z ogromnym wysiłkiem, wielkimi przygotowaniami…a jak usłyszałam „…ale komu się chce tak często wymyślać takie udziwaczenia?...” .

Czy oni naprawdę nie wiedzą jak w nietrudny  i niedziwaczny sposób doprowadzić kobietę do prawdziwej rozkoszy? Czy to oni  mają z tym problem czy większa liczba mężczyzn przeżywa podobne dylematy? Czy jak teraz napiszę, co wg zapytanych przeze mnie 100 kobiet , mnie samej i  licznych badań psychologicznych opisanych  w  fantastycznej książce pt. „Płeć mózgu” jest najbardziej podniecające podczas aktu seksualnego dla kobiet, to będzie to czymś niezwykłym i zaskakującym? Sprawdźcie sami…

Podniecająca czułość

To suma kilku „zabiegów”, które diametralnie zwiększają poziom podniecenia u partnerki i zapewniają jej, a tym samym Waszej dwójce jeszcze więcej rozkoszy i niesamowitych doznań podczas seksu.

 

1. Zabieg  „Przedłużonej gry wstępnej…”

Oczywiście nie chodzi o to, aby trwała ona godzinami, ale zanim zanurzycie się w sobie na dobre…wydłużcie czas spojrzeń w oczy, składanych pocałunków (szczególnie tych, które doprowadzają nas do prawdziwych dreszczy…a mianowicie na szyi, karku, za uszami, na piersiach, biodrach…i poniżej nich), objęć, pewniejszych chwyceń za pośladki, lekkich ugryzień, wplatania dłoni we włosy.

 

2. Zabieg „ Przedłużonej stymulacji narządów…”

Nieodłącznym elementem przedłużonej gry wstępnej jest oczywiście przedłużona stymulacja narządów. Jest to jednak zabieg na tyle ważny, że postanowiłam go wyodrębnić jako osobny punkt.

Stymulacja narządów kobiecych przed stosunkiem właściwym jest niewyobrażalnie podniecająca. Nie liczy się jednak (jak zwierzają się zapytane kobiety) sam dotyk. Ale tak samo jak Panowie lubią seks oralny, lubi go również większość kobiet. A  więc stymulacja językiem i ustami miejsc intymnych kobiety jest jak najbardziej aprobowana. Jednak za szczyt rozkoszy Panie uważają połączenie stymulacji oralnej z dotykiem w tym samym czasie.

 

3. Zabieg „Pieprzno słodkich słówek”

Jak wiadomo nie od dziś…kobiety uwielbiają komplementy! Tak samo jest w sypialni…jednak oprócz nich, kochamy również pieprzne słówka…! W odpowiednim momencie, odpowiednio dobrane…fantastycznie podnoszą poziom podniecenia. Musimy jednak pamiętać, aby nie zamieniły się w monolog, który zepsuje całą atmosferę.

Wszystko zależy od klimatu jaki dzisiejszego dnia/ wieczoru ma panować w waszej sypialni!  
 
Coś łagodnego, jednak niesamowicie podniecającego: ”Jesteś piękna”, „Niesamowicie pachniesz”, „Kocham Twój uśmiech”, „Masz piękne piersi…”, itp. 
Lub coś bardziej pikantnego, doprowadzającego do białej gorączki: „Chcę się z Tobą pieprzyć”, „Uwielbiam lizać Twoją dziurkę”, „Chcę poczuć smak Twojej mokrej cipki”, „Chcę Cię dosiąść tu i teraz” itp.
 

4. Zabieg „Głębokiego patrzenia w oczy”

W większości poradników znajdziemy wzmianki o tym jak ważny podczas gry wstępnej jest kontakt wzrokowy – owszem jest. Ale przede wszystkim jest on niesamowicie podniecający podczas samego stosunku. Kiedy jesteście zanurzeni w sobie, kochając się w pozycjach, w których Wasze twarze są zwrócone do siebie…tak właśnie wtedy, intensywny nieprzerwany kontakt wzrokowy, może doprowadzić do rozkosznego szału. A kiedy dodacie do tego rytmiczny współgrający oddech z oddechem partnerki...poziom podniecenia naprawdę może sięgnąć szczytu.

 

5. Zabieg „5 minut w sobie”

Tą technikę zaczerpnęłam z opowieści znajomych, którzy czytali książkę o seksie tantrycznym. Jest fantastyczny…i trudny do realizacji….bardzo trudny, ale jakże w konsekwencji podniecający! Polega na byciu w sobie, przez 5 minut bez żadnego ruchu! A w tym czasie…składania sobie pocałunków, spojrzeń…lub dla urozmaicenia (jak pisze jedna z zapytanych przeze mnie kobiet)… lekkiej stymulacji analnej palcami partnerki.

 

6. Zabieg „Inne”

Powyżej opisałam 5 najczęściej wymienianych „zabiegów”  przez zapytane przeze mnie kobiety. Należy jednak pamiętać, że każda z nas jest zupełnie inna i to co podnieca większość nie zawsze musi być podniecające dla Twojej kobiety.

Gorąco polecam spróbowania powyższych technik, ale przede wszystkim zachęcam do rozmowy z partnerką o tym, co podnieca ją najbardziej…być może ona lubi być ciągnięta za włosy? Być może chciałaby, abyś czasem spontanicznie chwycił za aparat i robił jej nagie zdjęcia? A może lubi mieć związane ręce? A może ma jakieś swoje ulubione „pieprzne słówka”? ;)

 

Panna Joanna

 

Ps: Skończmy z rutyną w łóżku! Z ciągłym powtarzaniem schematu, który w konsekwencji doprowadza do wręcz chorej nudy! Spróbujmy czegoś nowego, intensywniejszego, bardziej głębokiego!

Zaprośmy partnerkę do innowacyjnych  pomysłów. Zaintrygujmy nowymi ideami i praktyczną wiedzą!

Oprócz tych kilku porad powyżej Panowie, chciałabym Wam polecić niesamowitą  i niebanalną książkę

Kerena Iana pt. „Jej orgazm najpierw. Poradnik dla myślących mężczyzn”!

 

                                                                                                                                                                             jej orgazm        

Masz problem w związku?
Chciałbyś poprawić swoje relacje  z partnerem?
Marzysz o tym, aby ożywić Wasze życie seksualne?
Potrzebujesz profesjonalnej porady psychologicznej?  Inspiracji? Zwykłej rozmowy?
Interesuje Cię pojedyncza konsultacja? A może kilka spotkań online?
*Pierwsza konsultacja 30 min - darmowa
*Kolejne spotkania - według cennika
Nie czekaj! Zapytaj o Drogę!
Napisz do mnie za pomocą poniższego formularza lub na adres: poradniaonline.kontakt@gmail.com
Pozdrawiam ciepło,
Panna Joanna
Ps: Gwarantuje anonimowe konsultacje.
Wysyłając ten formularz, akceptujesz naszą Politykę prywatności.

Joanna Karnas

Jestem psychologiem ze specjalizacją rodzinną.
Trenerem relacji damsko-męskich.
Pasjonatką życia, a przede wszystkim MIŁOŚCI !
Zapraszam Cię w podróż po tej krainie. Być może odnajdziesz drogowskaz idealnie pasujący do Ciebie!