DLA

NIEJ

 

IDŹ

DLA

NIEGO

 

IDŹ

  951like
  350Wasze listy
 50Artykuły
  310Godziny szkoleń

poradnia ONline

Seks

Zwiększ satysfakcję z Waszych relacji intymnych

więcej

Seks

Zdrowe relacje

Zbuduj zdrowe i satysfkacjonujące Was oboje relacje

więcej

Zdrowe relacje

Wspólny Czas

Najlepsze pomysły na wspólnie spędzony czas

Więcej

Wspólny czas

 

 

 

Ej Ty? Kiedy ostatni raz pytałaś swojego faceta o to, czego pragnie w łóżku?!

No tak… nie dziw się! „Mówię” właśnie do Ciebie! J

Pamiętasz tę rozmowę?  Dobrze wiesz czego chce? – doskonale!

A może jednak mimo wielu lat bycia razem, nigdy do niej nie doszło? I tak naprawdę nie masz pojęcia co Twój mężczyzna  najbardziej lubi w łóżku… jaka jest jego ulubiona pozycja… jaka igraszka…

Jeśli tak właśnie jest - dzisiaj idę Ci z pomocą :)

Na rzecz tego artykułu zapytałam kilkudziesięciu mężczyzn…  zarówno singli jak i tych  będących w związkach, o to, co w sypialni podnieca ich najbardziej. I chociaż każdy z Panów ma wiele swoich indywidualnych upodobań, to wiele z męskich upodobań jest stanowczo powtarzalne.

 

Czego w takim razie pragną w łóżku mężczyźni?

 

Pewność siebie

Większość z Panów  zgodnie twierdzi, że brak wstydu w sypialni, to coś co podnieca ich najbardziej. Nie lubią, gdy kobiety zajmują się swoimi niedoskonałościami, zasłaniają mniej atrakcyjną (dla siebie) część ciała, a przez to zamykają się na wiele propozycji. I wcale nie musisz mieć biustu Pameli Anderson ani figury Claudii Schiffer, aby doprowadzić mężczyznę do rozkosznego szału. Najseksowniejsze dla Panów jest to, kiedy Ty czujesz się dobrze sama ze sobą, bo jak twierdzą zgodnie nie ma nic bardziej pociągającego niż kobieta świadoma swojej kobiecości…

 

Naprzemienna inicjatywa

O tym pisałam już kiedyś w artykule „Myślisz o byciu "Seksbombą"? Zacznij już dziś!” . Jednak dzisiaj chciałam Wam o tym przypomnieć… właśnie dlatego, że to druga najczęściej wspominana przez mężczyzn kwestia. Mężczyźni naprawdę cenią w łóżku kobiety, które spontanicznie przejmują inicjatywę, są odważne i aktywne… ale potrafią oddać też „pałeczkę” mężczyźnie, który jak wiadomo z samej swojej natury  zazwyczaj jest łowcą.

 

Poczucie humoru

Pod  tym punktem zamieściłam wszelkie wypowiedzi na temat „funu w łóżku”, ”dobrej zabawy”, ”żartów”, itp., które zostały wymienione przez zapytanych przeze mnie Panów. Większość z nich twierdzi, że dobrze czuje się w łóżku z kobietą, która od czasu do czasu poza romantyczną aurą seksu, wprowadza do wspólnego pożycia -  poczucie humoru.  Kiedy nie przejmujesz się małym bałaganem, który on zrobił podczas rzucania Cię na kuchenny blat, kiedy nie ścierasz rozlanego soku, kiedy nie zbierasz ziemi z wywróconej doniczki, kiedy śmiejesz się po upadku z łóżka… to właśnie jesteś tą, z którą on może się zapomnieć… tą z którą może dobrze się bawić, mimo upływu lat.

 

Pozycje seksualne

Tutaj padało dużo różnorodnych odpowiedzi, ale przede wszystkim przeważała pozycja na pieska, pozycja na jeźdźca i pozycja „na stojąco” przy ścianie lub pod prysznicem. Nie wiem na ile jest to zgodne z prawdą, a na ile są to nazwy pozycji, które najłatwiej wszystkim zapamiętać… Myślę jednak, że najlepszej odpowiedzi udzieli Wam tutaj Wasz własny partner, który jest przecież specjalistą od swoich upodobań! Jeśli jednak nigdy nie próbowałyście choćby jednej z trzech wymienionych, myślę że warto wyjść z taką inicjatywą.

 

Seks oralny

Tutaj jednak nie mam wątpliwości. Każdy z zapytanych przeze mnie mężczyzn powiedział, że to jego ulubiona pieszczota w łóżku. A co zaskakujące większość z zapytanych Panów nie tylko lubi go „brać”, ale też „dawać” swoim partnerkom.  Wskazywali jednak, że do prawdziwej rozkoszy doprowadza ich to, kiedy partnerka jest szczerze zaangażowana w sprawianie przyjemności ustami. Kiedy robi to na różne sposoby, używając przy tym różnorodnych technik i pozycji (również jednej z najczęściej wymienianych przez mężczyzn – pozycji 69!)… a przy tym wszystkim dobrze się bawiąc.  Wiem jednak, że nawet w związkach z długoletnim stażem pojawiają się co do tego tematu obawy. Jeśli więc i Wam ten temat sprawia trudności koniecznie zajrzyjcie do mojego artykułu sprzed kilku tygodni: Seks Oralny Bez Tajemnic .

 

Zadbany look

Nie, nie… zupełnie nie chodzi o to, aby przed każdym pójściem do łóżka wyglądać jak „misska ;)”, ale prysznic, depilacja, lśniące włosy i zadbane paznokcie to coś na co mężczyźni naprawdę zwracają uwagę! I chociaż czasem zdarza nam się zupełnie spontaniczny seks i wtedy nie ma czasu, a wręcz powinno być zakazane myślenie o „takich przyziemnościach”, na ogół powinnyśmy dbać o te kwestie!

 

Ekskluzywna bielizna, pończochy, szpilki i perfumy

Kto by pomyślał, że o tym też wspomną… ale tak! Ponad połowa zapytanych mężczyzn „powiedziała”  mi o seksownej bieliźnie (ale z zaznaczeniem, aby była taka „z klasą”) i szpilkach. Wielu panów wspominało też o pończochach, gorsetach i pięknym zapachu…

 

Musimy jednak pamiętać o tym, że są mężczyźni o wiele bardziej "wyszukanych" fetyszach, które często skrywają gdzieś głęboko w sobie... może więc... warto tam dotrzeć? ;)

 

A co Wy sądzicie o tym moje Panie? Czy u Waszych mężczyzn wygląda to podobnie?

A może tak naprawdę dopiero ten wpis skłoni Was do takiej rozmowy?

 

Panna Joanna

Ps: Choć czasem bądź jak ogień… zainicjuj i zaczaruj klimat Waszej sypialni tak, aby Twój mężczyzna wzdychał z erotycznej rozkoszy. Daj od siebie… a potem żądaj dla siebie, aby Wasz wspólny seks był prawdziwą satysfakcją dla Waszej dwójki!

Masz problem w związku?
Chciałbyś poprawić swoje relacje  z partnerem?
Marzysz o tym, aby ożywić Wasze życie seksualne?
Potrzebujesz profesjonalnej porady psychologicznej?  Inspiracji? Zwykłej rozmowy?
Interesuje Cię pojedyncza konsultacja? A może kilka spotkań online?
*Pierwsza konsultacja 30 min - darmowa
*Kolejne spotkania - według cennika
Nie czekaj! Zapytaj o Drogę!
Napisz do mnie za pomocą poniższego formularza lub na adres: poradniaonline.kontakt@gmail.com
Pozdrawiam ciepło,
Panna Joanna
Ps: Gwarantuje anonimowe konsultacje.
Wysyłając ten formularz, akceptujesz naszą Politykę prywatności.

Joanna Karnas

Jestem psychologiem ze specjalizacją rodzinną.
Trenerem relacji damsko-męskich.
Pasjonatką życia, a przede wszystkim MIŁOŚCI !
Zapraszam Cię w podróż po tej krainie. Być może odnajdziesz drogowskaz idealnie pasujący do Ciebie!