DLA

NIEJ

 

IDŹ

DLA

NIEGO

 

IDŹ

  951like
  350Wasze listy
 50Artykuły
  310Godziny szkoleń

poradnia ONline

Seks

Zwiększ satysfakcję z Waszych relacji intymnych

więcej

Seks

Zdrowe relacje

Zbuduj zdrowe i satysfkacjonujące Was oboje relacje

więcej

Zdrowe relacje

Wspólny Czas

Najlepsze pomysły na wspólnie spędzony czas

Więcej

Wspólny czas

 

Fotografia zaczerpnięta z plakatu do filmu "Machete".

 

- Nie zgadniesz o co poprosił mnie Jacek… - krzyknęła rzucając ostentacyjnie  torbę na krzesło w naszej ulubionej kawiarni.

- Yhy… ? – Wyraziłam swoje zaciekawienie.

- Tzn. nie poprosił… tzn. i tak i nie. Aśka, on chce żebym przebrała się za zakonnicę… mówi, że potrzebuje jakichś nowości w łóżku… i ok… ale za zakonnicę?!

- Auuuu… jaja sobie robisz? On? – spojrzałam na nią miną typu „serio?!”.

- No o to samo go zapytałam, mając w głowie jego „niesamowite” poczucie humoru… ale nie! On chce w łóżku zakonnicy…

- Yyyy… no to w czym problem? Przebierzemy Cię w jakieś czarne szatki, pod spód pończoszki, dobry make up… i… - zaśmiewałam się, połykając kolejne kawałki czekoladowego ciasta.

- Aśka to nie jest śmieszne. Ja nie jestem jakaś pruderyjna, ale też nie jakaś totalnie zboczona… No bo ja nie rozumiem po co on właściwie tak wymyśla... Co to ja jestem jakąś dzi*** od szybkich numerków w przebraniu? Nie, żebym była jakaś zacofana, ale jakoś wiesz zawsze tak było „po bożemu”…z miłością – powiedziała jednym tchem.

 - No to teraz będzie jeszcze bliżej „Boga”… - nie mogąc się powstrzymać od tego komentarza, roześmiałam się głośno (fajna przyjaciółka ;)). Nie no dobra już przestaje! Ale tak serio… zastanów się… przecież to chyba nic złego? To tylko jakaś jego fantazja, o której Ci opowiedział. A znając jego nie naciskał… tylko Ci zasugerował… - uspokoiłam ją delikatnie.

-  No niby nie nalegał... ale teraz czuję presję, że muszę to zrobić! Wiesz on kiedyś na moje życzenie przebrał się w policjanta, nie chcę go teraz zawieść! – wyszeptała melancholijnie

- Rozumiem Cię… w takim razie może z nim porozmawiaj.  Wyraź swoje wątpliwości i to co czujesz! Zapytaj skąd ta fantazja i jak on to widzi… może wytłumaczy Ci to na tyle sensownie, że Twój opór zniknie. A jeśli nie… to może zaproponuj mu jakąś inną alternatywę. – zasugerowałam swoim psychologicznym dobrze znanym jej tonem…

 

Tydzień później…

 

- Aśka halo?! Halo…? Jesteś tam? – nawoływała z radością po drugiej stronie słuchawki.

- Ehe… co tam? – odpowiedziałam, wygodnie układając się w wannie.

- Wracamy właśnie z Zakopanego. Jacek tankuje, a ja dzwonię do Ciebie, bo już nie mogę wytrzymać z tych emocji… - pisnęła do telefonu, cała w skowronkach!

- Owocny romantyczny weekend w górach?! – zapytałam z przekornym, ale życzliwym uśmiechem.

- No………….!  Nie zgadniesz co się stało…..! – przeciągała, stwarzając atmosferę tajemniczości.

- Wiem! Namówił Cię… Przebrałaś się za zakonnice i szaleliście w hotelowym pokoju? A teraz nie możesz uwierzyć, że było aż tak ekscytująco? – odparłam na pewniaka.

- Nie! – zaśmiała się.

- Nie?! – zapytałam ze zdziwienia…

- Lepiej kochana, lepiej… założyłam to wdzianko pod sukienkę, zjedliśmy kolację, wypiliśmy z jakieś dwie butelki wina i w drodze powrotnej do hotelu… kochaliśmy się na schodach tego kościoła obok… wiesz którego? – streściła mi jednym tchem.

- Kościoła…? – zapytałam z takim zdziwieniem, że telefon prawie wpadł mi do wody.

- Jezu Aśka… Ty nie bądź taka sztywna! – skwitowała.

 

Erotyczne przebieranki

Niegrzeczne uczennice, dominujące policjantki, odważni wojskowi, bohaterscy strażacy… i wiele innych ciekawych fantazji, które tlą się w naszych głowach… i na co dzień właśnie tam zostają!

Dlaczego…?!  Dlaczego nie dopuszczamy ich do głosu…?! Dlaczego nie pozwalamy sobie na ich realizację? Brakuje nam czasu? Energii? Odwagi? A może zwyczajnie wstydzimy się do nich przyznać?

Fantazje i marzenia seksualne towarzyszą nam od wczesnej młodości… są wytworem pobudzonej namiętnością wyobraźni! Rozpalają zmysły, potęgują podniecenie, wzbogacają miłosne uniesienia… a jednak – mamy tendencję do zamiatania ich pod dywan.

A gdyby tak opowiedzieć sobie o nich nawzajem i zdobyć się na odwagę przeniesienia ich do świata realnego?

Zaskoczyć partnera strojem seksownej sekretarki, która zaczyna wieczór pukając do drzwi „swojego szefa” pod pretekstem uzupełnienia dokumentów, a kończy go nieprzyzwoitymi zabawami pod jego domowym biurkiem…

Zdominować partnerkę w przebraniu surowego policjanta, który nieugięcie próbuje wręczyć jej mandat, ale w końcu ulega „zapłacie w naturze”…

 

Fantazyjne miejsca

Kochamy się w łóżku, na podłodze, nawet na blacie w kuchni jeśli wystarczy nam odwagi… ale czy to szczyt naszych fantazji? Tych,  które wciąż siedzą nam w głowie? Tych, za którymi tęsknimy?

A co gdybyśmy podjęli decyzję o słodkiej ucieczce od „codzienności”?

Seks w pociągu, w ostatnim rzędzie sali kinowej, przed lustrem, przy świetle świec na szybie drzwi balkonowych kilkunastopiętrowego wieżowca? A może tam… dokładnie tam, gdzie zawsze widzimy nas w sennych marzeniach?

 

Nietuzinkowe gadżety

Nie te, które wszyscy już znają… ale inne, zupełnie różne od tych, z którymi mieliśmy dotychczas do czynienia.

Intymny masażer, dildo, wibrujący pierścień, analna zatyczka, koraliki analne, kulki gejszy, kulki progresywne… aż w końcu popularne wibratory, które obecnie mają mnóstwo różnych i fantazyjnych kształtów…  ;)

 - o których więcej możecie poczytać tutaj: http://lovestore.barbarella.pl/ . Być może staną się dla Was doskonałą inspiracją na Walentynkową Noc  ;)

 

Słodko-pieprzne słówka

Erotyczna przebieranka, fantazyjne miejsce i nietuzinkowy gadżet mogą być przepysznym tortem… do którego „słodko-pieprzne słówka” będą tylko ozdobną wisienką… ale taką, która idealnie dopełni Wasze role w całym pikantnym scenariuszu ;)

 

Zanim jednak z odpowiedzialnej pani prawnik czy kompetentnego kierownika budowy zamienicie się w gorących kochanków, upewnijcie się, że wspólna zabawa jest przyjemnością dla Waszej dwójki. Najważniejsze jest, abyście czuli się dobrze na każdym etapie Waszego erotycznego show… absolutnie traktując je jak dobry fun, a nie egzamin na idealnych seks partnerów!

 To normalne, że na początku możecie czuć się niepewnie… zresztą jak w każdej sytuacji, z którą mierzymy się po raz pierwszy w życiu. Kiedy jednak dacie wodzę wyobraźni to możecie odnaleźć w tym szaleństwie naprawdę ekscytującą zabawę… a każdy nowy pomysł będzie przez Was realizowany jeszcze śmielej!

Jeśli jesteście amatorami  w tej dziedzinie to proponuję Wam na początek rozmowę na temat wzajemnych fantazji, obaw i oczekiwań… a potem  przygotowanie wspólnego scenariusza – na pierwszy raz taki, który od początku do końca będziecie mogli zrealizować w domowym zaciszu… a wraz z rosnącym „smaczkiem” – pozwólcie sobie na więcej  i BAWCIE SIĘ NA CAŁEGO!

 

A Wy co myślicie o fantazjach erotycznych? Macie jakieś własne ciekawe doświadczenia lub inspirujące propozycje? :)

 

Panna Joanna

 

Ps:  Kiedy więc następnym razem rozkosz i żądza zagoszczą w Waszej sypialni… może skusicie się na jakiś nowy  i fantazyjny przysmak?

Masz problem w związku?
Chciałbyś poprawić swoje relacje  z partnerem?
Marzysz o tym, aby ożywić Wasze życie seksualne?
Potrzebujesz profesjonalnej porady psychologicznej?  Inspiracji? Zwykłej rozmowy?
Interesuje Cię pojedyncza konsultacja? A może kilka spotkań online?
*Pierwsza konsultacja 30 min - darmowa
*Kolejne spotkania - według cennika
Nie czekaj! Zapytaj o Drogę!
Napisz do mnie za pomocą poniższego formularza lub na adres: poradniaonline.kontakt@gmail.com
Pozdrawiam ciepło,
Panna Joanna
Ps: Gwarantuje anonimowe konsultacje.
Wysyłając ten formularz, akceptujesz naszą Politykę prywatności.

Joanna Karnas

Jestem psychologiem ze specjalizacją rodzinną.
Trenerem relacji damsko-męskich.
Pasjonatką życia, a przede wszystkim MIŁOŚCI !
Zapraszam Cię w podróż po tej krainie. Być może odnajdziesz drogowskaz idealnie pasujący do Ciebie!