DLA

NIEJ

 

IDŹ

DLA

NIEGO

 

IDŹ

  951like
  350Wasze listy
 50Artykuły
  310Godziny szkoleń

poradnia ONline

Seks

Zwiększ satysfakcję z Waszych relacji intymnych

więcej

Seks

Zdrowe relacje

Zbuduj zdrowe i satysfkacjonujące Was oboje relacje

więcej

Zdrowe relacje

Wspólny Czas

Najlepsze pomysły na wspólnie spędzony czas

Więcej

Wspólny czas

Źródło zdjęcia: Image created by Teksomolika - Freepik.com

 

- Jutro w końcu nasz dzień! Widzimy się na drinku? - wykrzyczałam, gdy tylko zobaczyłam ją w pracy - bo od tygodnia nie marzyłam o niczym innym jak babskim wieczorze pełnym plotek i dobrego jedzenia.

- Wiesz... właśnie miałam Ci mówić. Nie mogę jutro, bo Patryk zaprosił mnie na kolacje z okazji swojego awansu w pracy - odpowiedziała, nie wychylając nawet głowy zza kartek, które niosła w ręce.

- Aaa... jasne, to ważna chwila dla Was. W takim razie może przełożymy to na przyszły tydzień? - z lekkim smutkiem ale ogromnym zrozumieniem dla ważnych chwil w związku, zaproponowałam nowy termin naszego spotkania.

- Super, to jesteśmy umówione, o 19 w "Malibu" - odparła z pełnym uśmiechem, jakby jej kamień spadł z serca, że w końcu mi to powiedziała.

19:15 wtorek "Malibu" tydzień później... czekam, dzwoni telefon:

- No hej... wiesz ja jednak nie dotrę, bo Patryk mnie zaskoczył i jedziemy na spontaniczną wycieczkę do Torunia. Rozumiesz chyba prawda? - zapytała wyraźnie licząc na moje ponowne zrozumienie.

Add a Comment

 Filmik: 12 Rozmów Do Spełnienia W Miłości - Rozmowa O Wartościach W Życiu I Związku!

Jaka jest Twoja hierarchia wartości? Czy zastanawiałeś/zastanawiałaś się kiedyś co stoi na czele Twoich życiowych "ważności"? Co umieściłeś/umieściłaś na środkowej pozycji, a jaka z wartości znajduje się  zupełnie na szarym końcu? - dzisiejszy wpis zaczynam kilkoma istotnymi pytaniami do Was, podobne zadawałam dzisiaj moim klientkom.... i co zaskakujące wszystkie jak "jeden mąż" twierdziły, że nigdy nie zastanawiały się nad tymi kwestiami.

A Wy?

Czy robiliście kiedykolwiek hierarchię swoich wartości? Jeśli nie... dlaczego? A jeśli tak, to czy faktycznie żyjecie zgodnie z nimi? Czy czujecie pełne spełnienie, wynikające ze spójności między tym co myślicie, że jest dla Was ważne, a tym jak postępujecie w rzeczywistości?

Czy wartości Twoje i Twojego partnera/partnerki są takie same? Czy tak naprawdę, teraz, już... mógłbyś/mogłabyś powiedzieć co jest dla niej/dla niego ważne? Czym kieruje się w swoim codziennym postępowaniu? Czy to jak żyje daje mu/jej szczęście?

Posłuchajcie co dla Was dzisiaj przygotowałam w cotygodniowym cyklu "12 Rozmów Do Spełnienia W Miłości" (filmik w linku pod zdjęciem) i koniecznie weźcie udział w przygotowanym przeze mnie ćwiczeniu, które znajduje się poniżej.  Ważne jest, aby zachować kolejność - filmik, a później ćwiczenie!

Pamiętajcie również, że istnieje możliwość wzięcia udziału w całościowym kursie "12 Rozmów Do Spełnienia W Miłości", którego opis znajdziecie w poście poniżej oraz w zakładce SZKOLENIA --> DLA PAR :)

Add a Comment

 

Link Do Filmu: "12 Rozmów Do Spełnienia W Miłości" - Rozmowa O Różnicach Płci

Na ten dzień czekałam od roku a ktoś, kto mnie zna mógłby powiedzieć, że startuję z tym projektem w najmniej odpowiednim momencie mojego życia... ja jednak uważam, że zawsze jest dobra chwila na jakąś małą rewolucję... tym bardziej taką, która może doprowadzić Cię do upragnionego celu.

Już od dawna zastanawiałam się jak dobrze ugryźć temat „budowania poczucia spełnienia w miłości”, tak aby z łatwością przedstawić go w formie pisanej i wideo, następnie w postaci kursu on-line i stacjonarnego szkolenia, a później jako wymarzoną książkę!

Pomysłów było wiele, ale w końcu udało mi się zaprojektować konspekt tak, aby wyczerpać temat i ruszyć do Was z czymś naprawdę wartościowym.

Pod zdjęciem znajdziecie link do pierwszego filmiku z cyklu "12 Rozmów Do Spełnienia W Miłości", a poniżej cały opis kursu!

Add a Comment

 

 

Na początku grudnia byliśmy z Lubym na naukach przedmałżeńskich u Jezuitów w Toruniu. I chociaż słyszeliśmy wiele negatywnych opinii na temat takich spotkań i  jesteśmy z tych, którzy mimo wiary w Boga, nie praktykują coniedzielnej mszy, spowiedzi i czytania Pisma Świętego, to zdecydowaliśmy się spróbować… ja przede wszystkim z ciekawości, Luby trochę bardziej z konieczności ;)

Niemniej jednak… byliśmy bardzo pozytywnie zaskoczeni i z pewnością możemy polecić Wam właśnie to miejsce na owe nauki, tym bardziej, że jest weekendowe i przyjeżdża na nie wiele par z różnych zakątków Polski, a warsztatów nie prowadzi ksiądz, a świetna pani psycholog, która dodatkowo służy długoletnim doświadczeniem jako żona i matka!

Z pewnością nie wszystkie treści przypadną Wam do gustu… ale moim zdaniem każda para może znaleźć tam coś wartościowego i jeszcze bardziej budującego więź!

Add a Comment

Masz problem w związku?
Chciałbyś poprawić swoje relacje  z partnerem?
Marzysz o tym, aby ożywić Wasze życie seksualne?
Potrzebujesz profesjonalnej porady psychologicznej?  Inspiracji? Zwykłej rozmowy?
Interesuje Cię pojedyncza konsultacja? A może kilka spotkań online?
*Pierwsza konsultacja 30 min - darmowa
*Kolejne spotkania - według cennika
Nie czekaj! Zapytaj o Drogę!
Napisz do mnie za pomocą poniższego formularza lub na adres: poradniaonline.kontakt@gmail.com
Pozdrawiam ciepło,
Panna Joanna
Ps: Gwarantuje anonimowe konsultacje.
Wysyłając ten formularz, akceptujesz naszą Politykę prywatności.

Joanna Karnas

Jestem psychologiem ze specjalizacją rodzinną.
Trenerem relacji damsko-męskich.
Pasjonatką życia, a przede wszystkim MIŁOŚCI !
Zapraszam Cię w podróż po tej krainie. Być może odnajdziesz drogowskaz idealnie pasujący do Ciebie!